ENOSTAVNO IN UGODNO POSLOVANJE

Do 30. 6. 2024 novim strankam za dobrodošlico podarimo številne ugodnosti!

PREVERITE POSEBNO PONUDBO

Akcije in posebne ponudbe

 

 

Denar posoja vsaka banka.
Mi vam nudimo udobnost in prilagodljivost.

Prilagodljivost

Vaš izbrani skrbnik z znanjem in izkušnjami bo skrbel za vse vaše finančne potrebe.

Več

Stabilnost

Smo stabilna in zaupanja vredna banka v lasti skupine OTP.

Več

Celovitost

S prilagojenimi rešitvami vas bomo spremljali na vaši osebni in poslovni poti.

Več

Stopite v stik z nami.
Z veseljem se bomo odzvali!

Skrbniki v skupini mikro in majhna podjetja skrbijo za podjetja in podjetnike s čistimi letnimi prihodki do 1,5m EUR.

BARBARA ŠTREKELJ VIOLETA STOJANOVSKA KRAŠOVEC MAJDA VIRANT  DARKA ŠUŠTERŠIČ BUTINAR
Skrbnica podjetnikov,
Ljubljana
Skrbnica podjetnikov,
Vrhnika
Skrbnica podjetnikov,
Ljubljana 
Skrbnica podjetnikov,
Ljubljana
(01) 560-7241 070 453 085 (01) 546-6965 (01) 471-5384
Barbara.Strekelj@skb.si Violeta.Stojanovska-Krasovec@skb.si Majda.Virant@skb.si Darka.Sustersic-Butinar@skb.si

 

TILEN ALEKSANDROV ROK VRHOVNIK JOŽICA SATLER MATEJ VITEŽNIK MATEJ KOREN
Skrbnik podjetnikov,
Ljubljana
Skrbnik podjetnikov,
Domžale
Skrbnik podjetnikov,
Trzin
Skrbnik podjetnikov,
Ljubljana
Skrbnik podjetnikov,
Ljubljana
(01) 471-5686 (01) 729-8906 (01) 620-4423 (01) 471-5392 (01) 500-1771
Tilen.Aleksandrov@skb.si Rok.Vrhovnik@skb.si Jozica.Satler@skb.si Matej.Viteznik@skb.si Matej.Koren@skb.si

DARJA TUTTA MARIJA JURČIČ NADA BURNIK PETRA BEZNIK ALEŠ KLINAR VESNA BOŠKAN
Skrbnica podjetnikov,
Kranj
Skrbnica podjetnikov,
Škofja Loka
Skrbnica podjetnikov,
Škofja Loka
Skrbnica podjetnikov,
Radovljica
Skrbnik podjetnikov,
Jesenice
Skrbnica podjetnikov,
Kranj
(04) 201-5168 (04) 518-4053 (04) 518-4059 (04) 537-0813 (04) 583-4257 (04) 537-0811
Darja.Tutta@skb.si Marija.Jurcic@skb.si Nada.Burnik@skb.si Petra.Beznik@skb.si Ales.Klinar@skb.si Vesna.Boskan@skb.si

MARTINA ŠPRINGER STRAŠEK JASMINA NACHBAR BORIS JURAJEVČIČ MARKO GAVRIĆ NEJA ŽAGAR GREGOR KOŽAR
Skrbnica podjetnikov,
Novo mesto
Skrbnica podjetnikov,
Grosuplje
Skrbnik podjetnikov,
Črnomelj
Skrbnik podjetnikov,
Kočevje
Skrbnica podjetnikov,
Novo mesto
Skrbnik podjetnikov,
Krško, Brežice
(07) 373-1569 (01) 788-8704 (07) 305-6490 (01) 893-1870 (07) 373 -1563 (07) 488-2672 (Krško);
(07) 496-1129 (Brežice)
Martina.Springer-Strasek@skb.si Jasmina.Nachbar@skb.si Boris.Jurajevcic@skb.si Marko.Gavric@skb.si Neja.Zagar@skb.si Gregor.Kozar@skb.si

VITODRAG KRAMPERŠEK TOMI DRŽAJ SIMONA KOVAČIČ LEA MIŠĆIN KATARINA KOZMUS MAGAJNE NIKOLINA KRALJ URBAN FIJAVŽ
Skrbnik podjetnikov,
Maribor
Skrbnik podjetnikov,
Ptuj
Skrbnica podjetnikov,
Celje
Skrbnica podjetnikov,
Maribor
Skrbnica podjetnikov,
Žalec, Mozirje
Skrbnica podjetnikov,
Rogaška Slatina
Skrbnik podjetnikov,
Velenje
(02) 234-7721 (02) 749-2901 (03) 428-6310 070 453 058 (03) 712-0318 (03) 428-6348 070 453 047
Vitodrag.Krampersek@skb.si Tomi.Drzaj@skb.si Simona.Kovacic@skb.si Lea.Miscin@skb.si Katarina.Magajne@skb.si Nikolina.Kralj@skb.si Urban.Fijavz@skb.si

ŠPELA KLOPČIČ IRENA GREGORIN
Skrbnica podjetnikov, Zagorje Skrbnica podjetnikov, Litija
(03) 566-4001 (01) 890-0239
Spela.Klopcic@skb.si Irena.Gregorin@skb.si

DARJA BRAČKO JASMINA VOGRINEC
Skrbnica podjetnikov, Murska Sobota Skrbnica podjetnikov, Ljutomer
(02) 522-3110 (02) 583-1313
Darja.Bracko@skb.si Jasmina.Vogrinec@skb.si

KSENIJA GOMIŠČEK BRIGITA ŽGAVEC UROŠ VONČINA DAMJANA MRŠNIK
Skrbnica podjetnikov, Nova Gorica Skrbnica podjetnikov, Koper Skrbnik podjetnikov, Idrija Skrbnica podjetnikov, Ilirska Bistrica
(05) 335-0515 (05) 666-3316 (05) 374-1107 (05) 714-2280
Ksenija.Gomiscek@skb.si Brigita.Zgavec@skb.si Uros.Voncina@skb.si Damjana.Mrsnik@skb.si

Skrbniki v skupini srednja podjetja skrbijo za podjetja s čistimi letnimi prihodki nad 1,5m EUR do 50m EUR.

KRISTINA BERIŠAJ ALEN ĆORALIĆ DARKO TODOROVIĆ ANZEJ KUHAR MAJA ORAŽEM VIKTOR TRNJANAC
Skrbnica podjetij Skrbnik podjetij Skrbnik podjetij Skrbnik podjetij Skrbnica podjetij Skrbnik podjetij
(01) 471-5818 (01) 471-5274 (01) 471-5269 (01) 471-5118 (01) 471-5680 (01) 471-5164
Kristina.Berisaj@skb.si Alen.Coralic@skb.si Darko.Todorovic@skb.si Anzej.Kuhar@skb.si Maja.Orazem@skb.si Viktor.Trnjanac@skb.si

IGOR ERŽEN MIHELA KRALJ PETRA KLEMENČIČ
Skrbnik podjetij, Kranj Skrbnica podjetij, Škofja Loka Skrbnica podjetij, Kranj
(04) 281-0126 (04) 518-4050 (04) 201-5164
Igor.Erzen@skb.si Mihela.Kralj@skb.si Petra.Klemencic@skb.si

RUDOLF GRABRIJAN ALENKA GORJAN LIVIJA MAJERLE
Skrbnik podjetij, Novo mesto Skrbnica podjetij, Novo mesto Skrbnica podjetij, Novo mesto
(07) 373-1581 (07) 488-2605 (07) 373-1576
Rudolf.Grabrijan@skb.si Alenka.Gorjan@skb.si Livija.Majerle@skb.si

ANDREJ TERTINEK GORAN ROTOVNIK BORIS KENDA POLONCA VERDEV SIMONA VOJKOVIČ DAJANA GALUN
Skrbnik podjetij, Maribor Skrbnik podjetij, Celje Skrbnik podjetij, Celje Skrbnica podjetij, Celje Skrbnica podjetij, Celje Skrbnica podjetij, Maribor
(02) 234-7716 (03) 428-6320 (03) 428-6314 (03) 428-6308 (03) 428-6349 (02) 234-7713
Andrej.Tertinek@skb.si Goran.Rotovnik@skb.si Boris.Kenda@skb.si Polonca.Verdev@skb.si Simona.Vojkovic@skb.si Dajana.Galun@skb.si

OLGA FELKAR
Skrbnica podjetnikov, Murska Sobota
(02) 522-3112
Olga.Felkar@skb.si

HELENA RADOSAVLJEVIČ SUZANA GROFF
Skrbnica podjetnikov, Koper Skrbnica podjetij
(05) 666-3317 (01) 471-5781
Helena.Radosavljevic@skb.si Suzana.Groff@skb.si

Skrbniki v Sektorju ključnih strank skrbijo za velika podjetja z več kot 50m EUR prihodkov od prodaje letno, mednarodna podjetja ter segment države in javnega sektorja.

TANJA ŠMID MATJAŽ JOŽE KASTELIC LUKA JORDAN MAJA MENCINGER JERNEJ HORVAT
Skrbnica podjetij,
Ljubljana
Skrbnik podjetij,
Ljubljana
Skrbnik podjetij,
Ljubljana
Skrbnica podjetij,
Ljubljana
Skrbnik podjetij,
Ljubljana
(01) 471-5929 (01) 471-5125 (01) 471-5729 (01) 471-5004 (01) 471-5124
Tanja.Smid@skb.si Matjaz.Kastelic@skb.si Luka.Jordan@skb.si Maja.Mencinger@skb.si Jernej.Horvat@skb.si

 

NATAŠA OBREZ SANDRA KOJANIĆ BARBARA ŠTRAUS PETER PREGLEJ
Skrbnica podjetij,
Ljubljana
Skrbnica podjetij,
Ljubljana
Skrbnica podjetij, Ljubljana Skrbnik podjetij,
Ljubljana
(01) 471-5593 (01) 471-5562 (01) 471-5631 070 453 129
Natasa.Obrez@skb.si Sandra.Kojanic@skb.si Barbara.Straus@skb.si Peter.Preglej@skb.si

53 različnih opravkov,
0 obiskov poslovalnice

Z MOJ@SKB mobilno banko, PRO SKB NET spletno banko in razvejano mrežo bankomatov
boste vse svoje finance uredili iz udobja svojega doma.

+ 48

Drugihdigitalnih storitev

Aktualno

Poslovne finance, Digitalno bančništvo

Sprememba Splošnih pogojev SKB za sprejemanje kartic in Flik takojšnjih plačil

21. 06. 2024

S 1. 8. 2024 se spreminjajo Splošni pogoji SKB za sprejemanje kartic in Flik takojšnih plačil na prodajnem mestu in/ali prek interneta in Cenik SKB za sprejemanje kartic in Flik takojšnjih plačil.

Poslovne finance, Osebne finance

Poslovalnica Idrija začasno zaprta

21. 06. 2024

Poslovalnica Idrija bo od ponedeljka, 24. 6., do petka, 28. 6. 2024 zaprta.

Poslovne finance, Varnostne novice, Osebne finance, Digitalno bančništvo

Bodite pazljivi pri nameščanju programske opreme

03. 06. 2024

Banke in hranilnice v zadnjem času zopet opažamo porast števila napadov na mobilne telefone z namenom zlorab mobilnih bančnih aplikacij. Vsem ugotovljenim primerom oškodovanja je skupno to, da je bila na mobilne telefone oškodovancev nameščena programska oprema za oddaljen dostop in upravljanje nadzora nad telefoni oškodovancev.