Imejte več od posla

V SKB banki ugodnost programa 9 mesecev brezplačnega najema POS-terminala ali spletnega POS-terminala dobite v obliki brezplačnega vodenja transakcijskega računa.

vpeljite kartično poslovanje

Denar posoja vsaka banka.
Mi vam nudimo udobnost in prilagodljivost.

Prilagodljivost

Vaš izbrani skrbnik z znanjem in izkušnjami bo skrbel za vse vaše finančne potrebe.

Več

Stabilnost

Smo stabilna in zaupanja vredna banka v lasti skupine OTP.

Več

Celovitost

S prilagojenimi rešitvami vas bomo spremljali na vaši osebni in poslovni poti.

Več

Stopite v stik z nami.
Z veseljem se bomo odzvali!

Skrbniki v skupini mikro in majhna podjetja skrbijo za podjetja in podjetnike s čistimi letnimi prihodki do 1,5m EUR.

BARBARA ŠTREKELJ POLONCA FENDE MAJDA VIRANT  DARKA ŠUŠTERŠIČ BUTINAR
Skrbnica podjetnikov,
Ljubljana
Skrbnica podjetnikov,
Ljubljana
Skrbnica podjetnikov,
Ljubljana 
Skrbnica podjetnikov,
Ljubljana
(01) 560-7241 (01) 471-5686 (01) 546-6965 (01) 471-5384
Barbara.Strekelj@skb.si Polonca.Fende@skb.si Majda.Virant@skb.si Darka.Sustersic-Butinar@skb.si

 

TILEN ALEKSANDROV ROK VRHOVNIK JOŽICA SATLER MATEJ VITEŽNIK MATEJ KOREN
Skrbnik podjetnikov,
Vrhnika
Skrbnik podjetnikov,
Domžale
Skrbnik podjetnikov,
Trzin
Skrbnik podjetnikov,
Ljubljana
Skrbnik podjetnikov,
Ljubljana
(01) 757-1201 (01) 729-8906 (01) 620-4423 (01) 471-5392 (01) 500-1771
Tilen.Aleksandrov@skb.si Rok.Vrhovnik@skb.si Jozica.Satler@skb.si Matej.Viteznik@skb.si Matej.Koren@skb.si

DARJA TUTTA MARIJA JURČIČ NADA BURNIK MATEJA MLAKAR ALEŠ KLINAR VESNA BOŠKAN
Skrbnica podjetnikov,
Kranj
Skrbnica podjetnikov,
Škofja Loka
Skrbnica podjetnikov,
Škofja Loka
Skrbnica podjetnikov,
Radovljica
Skrbnik podjetnikov,
Jesenice
Skrbnica podjetnikov,
Kranj
(04) 201-5168 (04) 518-4053 (04) 518-4059 (04) 537-0813 (04) 583-4257 (04) 537-0811
Darja.Tutta@skb.si Marija.Jurcic@skb.si Nada.Burnik@skb.si Mateja.Mlakar@skb.si Ales.Klinar@skb.si Vesna.Boskan@skb.si

MARTINA ŠPRINGER STRAŠEK JASMINA NACHBAR BORIS JURAJEVČIČ MARKO GAVRIĆ NEJA ŽAGAR GREGOR KOŽAR
Skrbnica podjetnikov,
Novo mesto
Skrbnica podjetnikov,
Grosuplje
Skrbnik podjetnikov,
Črnomelj
Skrbnik podjetnikov,
Kočevje
Skrbnica podjetnikov,
Novo mesto
Skrbnik podjetnikov,
Krško, Brežice
(07) 373-1569 (01) 788-8704 (07) 305-6490 (01) 893-1870 (07) 373 -1563 (07) 488-2672 (Krško);
(07) 496-1129 (Brežice)
Martina.Springer-Strasek@skb.si Jasmina.Nachbar@skb.si Boris.Jurajevcic@skb.si Marko.Gavric@skb.si Neja.Zagar@skb.si Gregor.Kozar@skb.si

VITODRAG KRAMPERŠEK TOMI DRŽAJ SIMONA KOVAČIČ LEA MIŠĆIN KATARINA KOZMUS MAGAJNE NIKOLINA KRALJ URBAN FIJAVŽ
Skrbnik podjetnikov,
Maribor
Skrbnik podjetnikov,
Ptuj
Skrbnica podjetnikov,
Celje
Skrbnica podjetnikov,
Maribor
Skrbnica podjetnikov,
Žalec, Mozirje
Skrbnica podjetnikov,
Rogaška Slatina
Skrbnik podjetnikov,
Velenje
(02) 234-7721 (02) 749-2901 (03) 428-6310 070 453 058 (03) 712-0318 (03) 428-6348 070 453 047
Vitodrag.Krampersek@skb.si Tomi.Drzaj@skb.si Simona.Kovacic@skb.si Lea.Miscin@skb.si Katarina.Magajne@skb.si Nikolina.Kralj@skb.si Urban.Fijavz@skb.si

ŠPELA KLOPČIČ IRENA GREGORIN
Skrbnica podjetnikov, Zagorje Skrbnica podjetnikov, Litija
(03) 566-4001 (01) 890-0239
Spela.Klopcic@skb.si Irena.Gregorin@skb.si

DARJA BRAČKO JASMINA VOGRINEC
Skrbnica podjetnikov, Murska Sobota Skrbnica podjetnikov, Ljutomer
(02) 522-3110 (02) 583-1313
Darja.Bracko@skb.si Jasmina.Vogrinec@skb.si

KSENIJA GOMIŠČEK BRIGITA ŽGAVEC UROŠ VONČINA DAMJANA MRŠNIK
Skrbnica podjetnikov, Nova Gorica Skrbnica podjetnikov, Koper Skrbnik podjetnikov, Idrija Skrbnica podjetnikov, Ilirska Bistrica
(05) 335-0515 (05) 666-3316 (05) 374-1107 (05) 714-2280
Ksenija.Gomiscek@skb.si Brigita.Zgavec@skb.si Uros.Voncina@skb.si Damjana.Mrsnik@skb.si

Skrbniki v skupini srednja podjetja skrbijo za podjetja s čistimi letnimi prihodki nad 1,5m EUR do 50m EUR.

KRISTINA BERIŠAJ ALEN ĆORALIĆ DARKO TODOROVIĆ ANZEJ KUHAR MAJA ORAŽEM VIKTOR TRNJANAC
Skrbnica podjetij, Ljubljana Skrbnik podjetij, Ljubljana Skrbnik podjetij,
Ljubljana
Skrbnik podjetij, Ljubljana Skrbnica podjetij, Ljubljana Skrbnik podjetij,
Ljubljana
(01) 471-5818 (01) 471-5274 (01) 471-5269 (01) 471-5118 (01) 471-5680 (01) 471-5164
Kristina.Berisaj@skb.si Alen.Coralic@skb.si Darko.Todorovic@skb.si Anzej.Kuhar@skb.si Maja.Orazem@skb.si Viktor.Trnjanac@skb.si

IGOR ERŽEN MIHELA KRALJ PETRA KLEMENČIČ
Skrbnik podjetij, Kranj Skrbnica podjetij, Škofja Loka Skrbnica podjetij, Kranj
(04) 281-0126 (04) 518-4050 (04) 201-5164
Igor.Erzen@skb.si Mihela.Kralj@skb.si Petra.Klemencic@skb.si

RUDOLF GRABRIJAN ALENKA GORJAN LIVIJA MAJERLE
Skrbnik podjetij, Novo mesto Skrbnica podjetij, Novo mesto Skrbnica podjetij, Novo mesto
(07) 373-1581 (07) 488-2605 (07) 373-1576
Rudolf.Grabrijan@skb.si Alenka.Gorjan@skb.si Livija.Majerle@skb.si

ANDREJ TERTINEK GORAN ROTOVNIK BORIS KENDA POLONCA VERDEV SIMONA VOJKOVIČ DAJANA GALUN
Skrbnik podjetij, Maribor Skrbnik podjetij, Celje Skrbnik podjetij, Celje Skrbnica podjetij, Celje Skrbnica podjetij, Celje Skrbnica podjetij, Maribor
(02) 234-7716 (03) 428-6320 (03) 428-6314 (03) 428-6308 (03) 428-6349 (02) 234-7713
Andrej.Tertinek@skb.si Goran.Rotovnik@skb.si Boris.Kenda@skb.si Polonca.Verdev@skb.si Simona.Vojkovic@skb.si Dajana.Galun@skb.si

OLGA FELKAR
Skrbnica podjetnikov, Murska Sobota
(02) 522-3112
Olga.Felkar@skb.si

HELENA RADOSAVLJEVIČ SUZANA GROFF
Skrbnica podjetnikov, Koper Skrbnica podjetij
(05) 666-3317 (01) 471-5781
Helena.Radosavljevic@skb.si Suzana.Groff@skb.si

Skrbniki v Sektorju ključnih strank skrbijo za velika podjetja z več kot 50m EUR prihodkov od prodaje letno, mednarodna podjetja ter segment države in javnega sektorja.

TANJA ŠMID MATJAŽ JOŽE KASTELIC LUKA JORDAN MAJA MENCINGER JERNEJ HORVAT
Skrbnica podjetij,
Ljubljana
Skrbnik podjetij,
Ljubljana
Skrbnik podjetij,
Ljubljana
Skrbnica podjetij,
Ljubljana
Skrbnik podjetij,
Ljubljana
(01) 471-5929 (01) 471-5125 (01) 471-5729 (01) 471-5004 (01) 471-5124
Tanja.Smid@skb.si Matjaz.Kastelic@skb.si Luka.Jordan@skb.si Maja.Mencinger@skb.si Jernej.Horvat@skb.si

 

NATAŠA OBREZ SANDRA KOJANIĆ BARBARA ŠTRAUS PETER PREGLEJ
Skrbnica podjetij,
Ljubljana
Skrbnica podjetij,
Ljubljana
Skrbnica podjetij, Ljubljana Skrbnik podjetij,
Ljubljana
(01) 471-5593 (01) 471-5562 (01) 471-5631 070 453 129
Natasa.Obrez@skb.si Sandra.Kojanic@skb.si Barbara.Straus@skb.si Peter.Preglej@skb.si

53 različnih opravkov,
0 obiskov poslovalnice

Z MOJ@SKB mobilno banko, PRO SKB NET spletno banko in razvejano mrežo bankomatov
boste vse svoje finance uredili iz udobja svojega doma.

+ 48

Drugihdigitalnih storitev

Aktualno

Poslovne finance, Osebne finance

Prenehanje poslovanja poslovalnic Cerknica, Zalog in Zupančičeva jama

15. 01. 2024

Zaradi optimizacije poslovanja so s 15. 1. 2024 prenehale poslovati Poslovalnice Cerknica, Zalog in Zupančičeva jama.

Poslovne finance, Osebne finance, SKB NET, PRO SKB NET

Posodobitev Kontaktnega centra

10. 01. 2024

Posodobili smo storitve Kontaktnega centra na telefonski številki 01 471 55 55.

Poslovne finance, Osebne finance

Sodne dražbe nepremičnin in zemljišč

12. 11. 2023

SKB banka je kot upnica udeležena pri prodaji nepremičnin in zemljišč, ki se v sodnih postopkih prodajajo na javnih dražbah. Hkrati se lahko dogovorimo tudi za ugodno financiranje nakupa.