SKB Trader

Aplikacija za trgovanje s tujimi valutami v realnem času

Več informacij

Akcije in posebne ponudbe

 

 

Denar posoja vsaka banka.
Mi vam nudimo udobnost in prilagodljivost.

Prilagodljivost

Vaš izbrani skrbnik z znanjem in izkušnjami bo skrbel za vse vaše finančne potrebe.

Več

Stabilnost

Smo stabilna in zaupanja vredna banka v lasti skupine OTP.

Več

Celovitost

S prilagojenimi rešitvami vas bomo spremljali na vaši osebni in poslovni poti.

Več

Stopite v stik z nami.
Z veseljem se bomo odzvali!

Skrbniki v skupini mikro in majhna podjetja skrbijo za podjetja in podjetnike s čistimi letnimi prihodki do 1,5m EUR.

Ljubljana z okolico

BARBARA ŠTREKELJ POLONCA FENDE ARNELA NADAREVIĆ  MAJDA VIRANT  DARKA ŠUŠTERŠIČ BUTINAR
Skrbnica podjetnikov,
Ljubljana
Skrbnica podjetnikov,
Ljubljana
Skrbnica podjetnikov,
Ljubljana 
Skrbnica podjetnikov,
Ljubljana 
Skrbnica podjetnikov,
Ljubljana
(01) 560-7241 (01) 471-5686  (01) 471-5392 (01) 546-6965 (01) 239-6910
Barbara.Strekelj@skb.si Polonca.Fende@skb.si Arnela.Nadarevic@skb.si Majda.Virant@skb.si Darka.Sustersic-Butinar@skb.si

 

TILEN ALEKSANDROV ROK VRHOVNIK JOŽICA SATLER MARIJA MAV BITENC
Skrbnik podjetnikov,
Vrhnika
Skrbnik podjetnikov,
Domžale
Skrbnik podjetnikov,
Zalog
Skrbnica podjetnikov,
Trzin
(01) 757-1201 (01) 729-8906 (01) 527-2011 (01) 620-4423
Tilen.Aleksandrov@skb.si Rok.Vrhovnik@skb.si Jozica.Satler@skb.si Marija.Bitenc-Mav@skb.si

Gorenjska

DARJA TUTTA PETRA RANT MARIJA JURČIČ NADA BURNIK MATEJA MLAKAR ALEŠ KLINAR
Skrbnica podjetnikov,
Kranj
Skrbnica podjetnikov,
Kranj
Skrbnica podjetnikov,
Škofja Loka
Skrbnica podjetnikov,
Škofja Loka
Skrbnica podjetnikov,
Radovljica
Skrbnik podjetnikov,
Jesenice
(04) 201-5168 (04) 281- 0124 (04) 518-4053 (04) 518-4059 (04) 537-0813 (04) 583-4257
Darja.Tutta@skb.si Petra.Rant@skb.si Marija.Jurcic@skb.si Nada.Burnik@skb.si Mateja.Mlakar@skb.si Ales.Klinar@skb.si

Dolenjska

MARTINA ŠPRINGER STRAŠEK MARJETKA BUKOVEC JASMINA NACHBAR BORIS JURAJEVČIČ METKA PETROVIČ MARKO GAVRIĆ
Skrbnica podjetnikov,
Novo mesto
Skrbnica podjetnikov,
Novo mesto
Skrbnica podjetnikov,
Grosuplje
Skrbnik podjetnikov,
Črnomelj
Skrbnica podjetnikov,
Krško
Skrbnik podjetnikov,
Kočevje
(07) 373-1569 (07) 373-1563 (01) 788-8704 (07) 305-6490 (07) 488-2672 (01) 893-1870
Martina.Springer-Strasek@skb.si Marjetka.Bukovec@skb.si Jasmina.Nachbar@skb.si Boris.Jurajevcic@skb.si Metka.Petrovic@skb.si Marko.Gavric@skb.si

Štajerska in Koroška

VITODRAG KRAMPERŠEK ANŽE BRUMEN TOMI DRŽAJ SIMONA KOVAČIČ MARIJA STROŽER KARMEN ČOH KATARINA MAGAJNE
Skrbnik podjetnikov,
Maribor
Skrbnik podjetnikov,
Maribor
Skrbnik podjetnikov,
Ptuj
Skrbnica podjetnikov,
Celje
Skrbnica podjetnikov,
Žalec
Skrbnica podjetnikov,
Rogaška Slatina
Skrbnica podjetnikov,
Slovenj Gradec
(02) 234-7721 (02) 234-7719 (02) 749-2901 (03) 428-6310 (03) 712-0318 (03) 818-1442 (03) 428-6348
Vitodrag.Krampersek@skb.si Anze.Brumen@skb.si Tomi.Drzaj@skb.si Simona.Kovacic@skb.si Marija.Strozer@skb.si Karmen.Coh@skb.si  Katarina.Magajne@skb.si

Zasavje

ŠPELA KLOPČIČ IRENA GREGORIN
Skrbnica podjetnikov, Zagorje Skrbnica podjetnikov, Litija
(03) 566-4001 (01) 890-0239
Spela.Klopcic@skb.si Irena.Gregorin@skb.si

Prekmurje

DARJA BRAČKO JASMINA VOGRINEC
Skrbnica podjetnikov, Murska Sobota Skrbnica podjetnikov, Ljutomer
(02) 522-3110 (02) 583-1313
Darja.Bracko@skb.si Jasmina.Vogrinec@skb.si

Primorska

KSENIJA GOMIŠČEK BRIGITA ŽGAVEC UROŠ VONČINA DAMJANA MRŠNIK
Skrbnica podjetnikov, Nova Gorica Skrbnica podjetnikov, Koper Skrbnik podjetnikov, Idrija Skrbnica podjetnikov, Ilirska Bistrica
(05) 335-0515 (05) 666-3316 (05) 374-1107 (05) 714-2280
Ksenija.Gomiscek@skb.si Brigita.Zgavec@skb.si Uros.Voncina@skb.si Damjana.Mrsnik@skb.si

Skrbniki v skupini srednja podjetja skrbijo za podjetja s čistimi letnimi prihodki nad 1,5m EUR do 50m EUR.

Ljubljana

KRISTINA BERIŠAJ ALEN ĆORALIĆ KATJA BUČAN DARKO TODOROVIĆ ANZEJ KUHAR SUZANA GROFF MAJA ORAŽEM SANDRA KOJANIĆ
Skrbnica podjetij, Ljubljana Skrbnica podjetij, Ljubljana Skrbnica podjetij, Ljubljana Skrbnik podjetij,
Ljubljana
Skrbnik podjetij, Ljubljana Skrbnica podjetij, Ljubljana Skrbnica podjetij, Ljubljana Skrbnica podjetij,
Ljubljana
(01) 471-5818 (01) 471-5274 (01) 471-5949 (01) 471-5269 (01) 471-5118 (01) 471-5781 (01) 471-5680 (01) 471-5562
Kristina.Berisaj@skb.si Alen.Coralic@skb.si Katja.Bucan@skb.si Darko.Todorovic@skb.si Anzej.Kuhar@skb.si Suzana.Groff@skb.si Maja.Orazem@skb.si Sandra.Kojanic@skb.si

Gorenjska

IGOR ERŽEN MIHELA KRALJ
Skrbnik podjetij, Kranj Skrbnica podjetij, Škofja Loka
(04) 281-0126 (04) 518-4050
Igor.Erzen@skb.si Mihela.Kralj@skb.si

Dolenjska

RUDOLF GRABRIJAN ALENKA GORJAN KARMEN ZUPANČIČ
Skrbnik podjetij, Novo mesto Skrbnica podjetij, Novo mesto Skrbnica podjetij, Novo mesto
(07) 373-1581 (07) 488-2605 (07) 373-1576
Rudolf.Grabrijan@skb.si Alenka.Gorjan@skb.si Karmen.Zupancic@skb.si

Štajerska

TADEJ ROJKO ANDREJ TERTINEK GORAN ROTOVNIK BORIS KENDA POLONCA VERDEV SIMONA VOJKOVIČ
Skrbnik podjetij, Maribor Skrbnik podjetij, Maribor Skrbnik podjetij, Celje Skrbnik podjetij, Celje Skrbnica podjetij, Celje Skrbnica podjetij, Celje
(02) 234-7713 (02) 234-7716 (03) 428-6320 (03) 428-6314 (03) 428-6308 (03) 428-6349
Tadej.Rojko@skb.si Andrej.Tertinek@skb.si Goran.Rotovnik@skb.si Boris.Kenda@skb.si Polonca.Verdev@skb.si Simona.Vojkovic@skb.si

Prekmurje

OLGA FELKAR
Skrbnica podjetnikov, Murska Sobota
(02) 522-3112
Olga.Felkar@skb.si

Primorska

HELENA RADOSAVLJEVIČ
Skrbnica podjetnikov, Koper
(05) 666-3317
Helena.Radosavljevic@skb.si

Skrbniki v Sektorju ključnih strank skrbijo za velika podjetja z več kot 50m EUR prihodkov od prodaje letno, mednarodna podjetja ter segment države in javnega sektorja.

TANJA ŠMID MATJAŽ JOŽE KASTELIC LUKA JORDAN MAJA MENCINGER JERNEJ HORVAT NATAŠA OBREZ SIMONA KODRIČ TRATNIK
Skrbnica podjetij,
Ljubljana
Skrbnik podjetij,
Ljubljana
Skrbnik podjetij,
Ljubljana
Skrbnica podjetij,
Ljubljana
Skrbnik podjetij,
Ljubljana
Skrbnica podjetij,
Ljubljana
Skrbnica podjetij,
Ljubljana
(01) 471-5929 (01) 471-5125 (01) 471-5729 (01) 471-5004 (01) 471-5124 (01) 471-5593 (01) 471-5350
Tanja.Smid@skb.si Matjaz.Kastelic@skb.si Luka.Jordan@skb.si Maja.Mencinger@skb.si Jernej.Horvat@skb.si Natasa.Obrez@skb.si Simona.Kodric-Tratnik@skb.si

 

53 različnih opravkov,
0 obiskov poslovalnice

Z MOJ@SKB mobilno banko, PRO SKB NET spletno banko in razvejano mrežo bankomatov
boste vse svoje finance uredili iz udobja svojega doma.

+ 48

Drugihdigitalnih storitev